Kategorie




Obsługa klienta - Kontakt z nami

Masz pytania, lub chciałbyś uzyskać więcej informacji? Napisz.

Wyślij wiadomość

 

Informacje ogólne
DOSTAWY TOWARÓW, PRZESYŁKI i KORESPONDENCJĘ
prosimy kierować na adres Głównego Oddziału Firmy:

ZUH NOWY ELEKTRONIK
43-300 Bielsko-Biała
ul. Wajdeloty 2
Informacja dla naszych klientów
Zamówienia wysyłkowe prosimy dokonywać przez nasz sklep internetowy.

W przypadku produktów niedostępnych lub niewystępujących w ofercie naszego sklepu, zamówienia lub zapytania ofertowe złożyć można poprzez formularz kontaktowy, e-mailem lub faxem. W celu realizacji takiego zamówienia może wystąpić konieczność wpłaty zaliczki.

 Dane firmy
Z.U.H. Nowy Elektronik Henryk Faruga
ul.Szkolna 5
43-512 Bestwina
NIP:652-000-32-84
REGON: 270220420

Konto bankowe : BANK: BS CZECHOWICE Z/S BESTWINA
KONTO: 76 8453 0002 0009 8254 2000 0010

UWAGA ! - Przedpłaty na konto prosimy dokonywać wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu lub potwierdzeniu dostępności produktów.
 Kontakt e-mail
SKLEP GŁÓWNY - Bielsko-Biała, ul. Wajdeloty 2
  • Sklep internetowy: wysylka@nowyelektronik.pl
  • Obsługa klienta: sklep@nowyelektronik.pl
  • Reklamacje: reklamacje@nowyelektronik.pl
  • Serwis: serwis@nowyelektronik.pl
  • Księgowość: biuro@nowyelektronik.pl
ODDZIAŁY:
  • Bielsko-Biała, Komorowicka 36 bielsko@nowyelektronik.pl
  • Cieszyn, ul. Bednarska 3 cieszyn@nowyelektronik.pl
  • Czechowice-Dziedzice, Narutowicza 79 czechowice@nowyelektronik.pl
  • Tychy, ul. Kopernika 3 tychy@nowyelektronik.pl
  • Katowice, al. W.Rozdzieńskiego 1 katowice@nowyelektronik.pl
 Kontakt telefoniczny
Oddział Główny
  • Bielsko-Biała, Wajdeloty 2: tel. 33 816-46-63
  • FAX: wewn. 128
  • Reklamacje: wewn. 136
  • Serwis: wewn. 139
  • Sklep wysyłkowy: wewn. 142
  • Kierownik: wewn. 131
  • Księgowość: wewn. 129
Sklepy:
  • Bielsko-Biała, Komorowicka 36 tel/fax 33 816-46-70
  • Cieszyn, ul. Bednarska 3 tel/fax 33 858-37-22
  • Czechowice-Dziedzice, Narutowicza 79 tel/fax 32 215-06-94
  • Tychy, ul. Kopernika 3 tel/fax 32 217-89-02
  • Żwiec, al. St.Żeromskiego 4 tel/fax 33 863-80-51
  • Katowice, al. W.Rozdzieńskiego 1 tel/fax 32 719-31-33

Logowanie

Koszyk  

Brak produktów

Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Nowy Elektronik na YouTube.com


Newsletter